OBAVIJEST RODITELJIMA BUDUĆIH PRVAŠIĆA - OTVARANJE TERMINA ZA UPIS U PRVI RAZRED KOD ŠKLOLSKE LIJEČNICE!

Autor: Autorizirani korisnik iz druge škole , 8. 3. 2022.

Poštovani roditelji,

otvoreni su termini za upis u prvi razred kod školskog liječnika, za koje roditelji svoje dijete mogu prijaviti putem internetske stranice http://www.cuspis.com/e-raspored/.

Pregledi djece će se odvijati u jutarnjim i poslijepodnevnim satima i to u periodu od 14.3. do 19.5.2022. u prostoru Školske medicine Zavoda za javno zdravstvo BBŽ, adresa Matice hrvatske 15 u Bjelovaru.

Upute za postupak prijave u aplikaciju nalaze se pod ''više''.

POSTUPAK PRIJAVE:

1. Odabir županije - Bjelovarsko bilogorska,

2. Izaberite školu - Lista škola - odabrati OŠ Velika Pisanica,

3. Odaberite uslugu - Upis u 1. razred,

4. Otvara se kalendar rezervacije s uputom za roditelje,

5. Odabir slobodnih datuma (u svijetloplavom krugu), nakon toga se na dnu stranice pojavljuju slobodni termini (sat i minuta u svijetloplavom ovalu),

6. Otvara se stranica na kojoj je potrebno upisati:

- e-mail adresa roditelja,  OIB ili MBO djeteta, datum rođenja djeteta, broj mobitela roditelja.

OBAVEZNO na dnu stranice u kvadratić stisnuti kvačicu (za potvrdu o unosu podataka 'pročitao sam i prihvaćam Politiku privatnosti),

7. Postupak prijave je završen i roditelj može isprintati potvrdu i dva obrasca. Jedan ispunjava roditelj, a jedan ispunjava pedijatar te ih roditelj ispunjene donosi na pregled.

U slučaju pogrješke moguće je vratiti se unatrag klikom na ''PRETHODNA''

UPUTE ZA RODITELJE:

Molimo vas da na pregled donesete sljedeću dokumentaciju:

1. djetetovu zdravstvenu iskaznicu,

2. cjepnu iskaznicu/knjižicu imunizacije,

3. zubnu putovnicu izdanu od stomatologa,

4. obrazac o zdravstvenom stanju djeteta ispunjen od izabranog liječnika primarne zdravstvene zaštite,

5. ispunjen upitnik za roditelje djeteta pred upis u školu,

6. medicinsku dokumentaciju o kroničnim bolestima, operativnim zahvatima, specijalističkim pregledima (oftalmolog, fizijatar, alergolog, neuropedijatar, urolog, logoped, psiholog, edukacijski rehabilitator).

VAŽNO!

Na pregled je potrebno doći u točno zakazanom terminu.

Ukoliko ne možete doći na zakazani pregled molimo da se javite u ordinaciju telefonskim putem (043/247-240)

Za sva dodatna pitanja možete se obratiti stručnoj suradnici pedagoginji na sljedeće kontakte:

043/883-114

098/186-2838