LiDraNo 2022.

Autor: Senada Piria, 17. 2. 2022.

Međuopćinska razina smotre LiDraNo održana je 16. veljače 2022. godine. Domaćin Smotre bila je I. osnovna škola Bjelovar, a susret je održan online pomoću aplikacije MS Teams. Učenici naše škole predstavili su se u sve tri kategorije. Učenici petoga razreda Karlo Dinjar i Petra Pribjegović sudjelovali su u kategoriji literarnog izraza, a mentorica je učiteljica Senada Piria. Učenica trećega razreda Marija Despetović sudjelovala je u kategoriji pojedinačnog scenskog izraza izvodeći monolog „Siječanj“ autorice Sanje Pilić. Učenicu je pripremala učiteljica Marija Dent. U kategoriji novinarskoga stvaralaštva predstavljala nas je učenica osmoga razreda Lorena Lebinac pod mentorstvom učiteljice Nataše Saraja. Učenik Karlo Dinjar predstavljat će našu školu na županijskoj razini Smotre u kategoriji literarnoga stvaralaštva.  Čestitamo našim učenicima i njihovim mentoricama na sudjelovanju i plasmanu te zanimljivom dramskom, literarnom i novinarskom izričaju.