Najljepše božićne učionice

Autor: Autorizirani korisnik iz druge škole , 30. 12. 2021.

U sklopu projekta ''Koronavirus, nećeš nam uzeti advent'' učenici su zajedno sa svojim razrednicima sudjelovali u natječaju za izbor najljepših božićnih učionica.

Tročlano povjerenstvo u sastavu učiteljica Vlatke Franić Husić i Nikoline Beljan te stručne suradnice Senade Piria je pregledalo sve učionice razredne i predmetne nastave te prema određenim kriterijima svakome od njih dodijelilo bodove u rasponu od 1 do 5.

Ovim putem još jednom zahvaljujemo svim učenicima na trudu i kreativnosti te čestitamo najboljima:

RAZREDNA NASTAVA

I. mjesto - 1. razred s razrednicom Marijanom Špajgl + 1. razred PŠ Lasovac s razrednicom Anitom Farkaš

II. mjesto – 4. razred s razrednikom Leonardom Gradečakom + 4. razred PŠ Lasovac s razrednicom Sanelom Gerić

III. mjesto – 2. i 3. razred PŠ Bedenik s razrednicom Mirelom Mrzlečki

I. mjesto – 7.b razred s razrednicom Andreom Gašparec Dražić

II. mjesto – 5.b razred s razrednicom Marinom Lončarević

III. mjesto – 8.b razred s razrednikom Ivanom Piriom

Pobjednički razredi nagrađeni su slatkim poklon paketima, no i svi ostali učenici dobili su slatke utješne nagrade.

Stručna suradnica pedagoginja:

Marina Uher, prof.