Javni poziv za program predškole

Autor: Sanda Prohaska, 6. 10. 2021.

JAVNI POZIV ZA UKLJUČIVANJE U PROGRAM PREDŠKOLE ZA ŠKOL. GOD. 2021./2022.

Osnovna škola Velika Pisanica objavljuje javni poziv za uključivanje u program predškole u sljedeći program:

Program predškole za svu djecu koja su do 01. rujna 2021. godine navršila pet i pol godina (odnosno koja će do 31. ožujka sljedeće godine navršiti šest godina jer su ona školski obveznici). Pozivaju se roditelji predškolske djece koja nisu obuhvaćena redovitim programom predškolskog odgoja na uključivanje djece u program predškole koji će trajati od 21. listopada 2021. godine do kraja svibnja 2022. godine (utorkom i četvrtkom od 13.15 do 16.15 sati). Program predškole obuhvaćat će djecu s područja Općine Velika Pisanica i Općine Šandrovac (Lasovac). Program predškole obavezan je za svu djecu u godini dana prije polaska u osnovnu školu. Roditelji ne moraju dolaziti u školu, već će o početku programa biti pismeno obaviješteni.

Ravnateljica: Ivana Haić, prof.