OŠ Velika Pisanica započela projekt Kaufland škola ViP

Autor: Ivana Haić, 8. 9. 2021.

Poštovani učenici i roditelji,

OŠ Velika Pisanica u školskoj godini 2021./22.  svakog tjedna dobivat će voće (oko 30 kg) i povrće (oko 10 kg) za učenike naše škole. Škola je u svibnju 2021. godine sudjelovala u natječaju Kauflanda za ViP školu te je pod mentorstvom učitelja Leonarda Gradečaka uspješno snimljen spot koji je odabran kao najbolji video spot za podružnicu Kauflanda Bjelovarsko-bilogorske županije. U video spotu sudjelovali su učenici razredne nastave matične škole kojima se također zahvaljujemo. U utorak, 7.rujna 2021. godine potpisan je Ugovor o donaciji voća i povrća te će svakog utorka domar podići voće i povrće u poslovnici Kauflanda u Bjelovaru. Voće će se   podijeliti učenicima, a  povrće  će se koristiti u školskoj kuhinji. Prilikom izrade jelovnika naglasit ćemo da je voće i povrće osigurano donacijom Kauflanda. Također, na linku pod ''više''  nalazi se  popis voća i povrća za sve tjedne u školskoj godini 2021./22. , kao i popis ostalih škola Republike Hrvatske koje su odabrane kao Kaufland ViP škole u drugim županijama.

Čestitamo našim učenicima i učitelju Leonardu Gradečaku na ovoj vrijednoj donaciji te se zahvaljujemo Kauflandu Hrvatska na pruženoj donatorskoj potpori.

Uz Shemu školskog voća (Shema počinje od listopada 2021. godine) te voće koje redovno nabavljamo za školski meni (voće četvrtkom), i uz Kauflandovu donaciju, osigurali smo našim učenicima voće tri puta tjedno.

Članak napisala: Ivana Haić