Od ponedjeljka, 3.svibnja 2021. godine nastava po modelu A

Autor: Ivana Haić, 29. 4. 2021.

Poštovani učenici, roditelji i učitelji,

ovim vas putem obavještavamo  da dana 30. travnja 2021. godine prestaje Važiti Odluka o načinu i održavanju nastave u osnovnim i srednjim školama Bjelovarsko-bilogorske županije donijeta od strane Stožera civilne zaštite Bjelovarsko-bilogorske županije 22. travnja 2021. godine.

Stoga će  od ponedjeljka, 3. svibnja 2021. godine svi učenici predmetne nastave (5. - 8.razred) ići u školu  po modelu A u svim osnovnim i srednjim školama u Bjelovarsko-bilogorskoj županiji. Raspored za učenike predmetne nastave OŠ Velika Pisanica (dolazak autobusa, odlazak autobusa, raspored sati, gablec...) neće se mijenjati te će biti kao i prije početka online nastave. I dalje se moramo pridržavati epidemioloških mjera u autobusima, školi i razredima.