Upisi učenika 8.-ih razreda u srednje škole

Autor: Ivana Haić, 29. 4. 2021.

Poštovani učenici, roditelji i razrednici,

sredinom svibnja započinje proces online upisa učenika 8. razreda u srednje škole. Kako bismo im pomogli prilikom donošenja odluke, kreirali smo video predavanja zbog nemogućnosti održavanja istih uživo.

Video predavanja  možete pogledati prilikom satova razrednika i/ili učitati na video platforme preko kojih izvodite online nastavu. Poveznica za video predavanja: Video predavanje

Poveznica na CISOK portal s dodatnim materijalimaklikni ovdje

Video predavanje za roditelje na istu temu, pripremiti ćemo nakon objave Odluke o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2021./2022.

Za sve daljnje informacije i suradnju dostupni smo radnim danom od 7:30 do 15:30, telefon 043/639-255, e-mail: cisok-bjelovar@hzz.hr.