Administrativno tehničko osoblje posadilo stabla u školskom vrtu

Autor: Ivana Haić, 23. 4. 2021.

U petak, 23.travnja 2021. godine administrativno tehničko osoblje OŠ Velika Pisanica zajedno sa Draganom Kočiš, predsjednicom Udruge žena Velika Pisanica posadilo je dva stabla u školskom vrtu kako bi naš vrt bio što ljepši i raznolikiji. Sadnice himalajskog cedra (lat. Cedrus deodara) i judinog drveta  ili judića (lat. Cercis siliquastrum L.) posadili smo u prednjem dijelu školskog vrta u kojem smo uklonili prevelike borove koji su nakon 50-tak godina postali previsoki i preopasni za učenike, djelatnike i ostale posjetitelje naše škole. Na ovaj način obogaćujemo različitost drveća u školskom dvorištu te u projektu Obrazovanje za održivi razvoj promoviramo održivi razvoj, rješavamo pojedine probleme te zajednički odlučujemo i surađujemo.

Članak napisala: Ivana Haić