Županijsko - Biskupijsko natjecanje iz Katoličkog vjeronauka

Autor: Marina Lončarević, 1. 4. 2021.

Dana 23. ožujka u našoj školi je održano Županijsko, odnosno Biskupijsko natjecanje iz Vjeronauka – Vjeronaučna olimpijada. Zbog trenutne epidemiološke situacije, natjecanje je održano u našoj matičnoj školi. Našu školu se predstavljale učenice 8.b razreda Ivona Sokolović, Anamarija Kovač i Ines Lalić te učenica 6.a razreda Antonella Faget. Prema konačnim rezultatima aše su učenice osvojile 2. mjesto u našoj županiji, te sveukupno  5. mjesto u Bjelovarsko križevačkoj biskupiji, od ukupno 17 škola koje su sudjelovale. Čestitamo našim djevojkama, a Osnovnoj školi Visoko i školi S.R.Erdody, želimo puno uspjeha na državnom natjecanju gdje će predstavljati našu Bjelovarsko križevačku županiju.