Županijsko natjecanje iz geografije

Autor: Ivana Haić, 31. 3. 2021.

Na Županijskom natjecanju iz geografije, 25.ožujka 2021. godine  sudjelovalo je troje učenika OŠ Velika Pisanica: Marko Siladić, 5.b razred, Lana Kočiš, 7.a razred i Katarina Car, 8.b razred. Učenike su za natjecanje pripremali mentori Maja Car (5. i 7.razred) i Zvonimir Biškup (8. razred). Na natjecanju koje je zbog pandemije korona virusa održano u OŠ Velika Pisanica, a ne u ČOŠ u Daruvaru, učenici su postigli izvrsne rezultate. U povjerenstvu su sudjelovali učitelji Nataša Saraja, Maja Katić i Valerija Košutić. Učenica Lana Kočiš osvojila je 1. mjesto za učenike 7.-ih razreda (osvojenih 25 bodova od 50), Marko Siladić, 2. mjesto za učenike 5.-ih razreda (osvojenih 35 bodova od 50) i Katarina Car, 5. mjesto za učenike 8.-ih razreda (osvojenih 23 bodova od 50). Čestitamo učenicima i njihovim mentorima na ostvarenim rezultatima.

Članak napisala: Ivana Haić