Županijsko natjecanje iz engleskog jezika

Autor: Ivana Haić, 31. 3. 2021.

Županijska razina natjecanja iz engleskog jezika za učenika 8.-ih razreda osnovne škole održana je 24.ožujka 2021. godine  u Osnovnoj školi Čazma.

Školskoj razini pristupilo je 112 učenika BBŽ-e od kojih je 14 pozvano na županijsku razinu (50 i više bodova od mogućih 60).

Na županijskoj razini natjecanja 11 učenika ostvarilo je 75% i više posto riješenosti (60 i više bodova od 80) testa i njihovi podaci i rezultati poslani su Državnom povjerenstvu. Anamarija Kovač, učenica 8.b razreda OŠ Velika Pisanica pozvana je među 14 najboljih učenika u OŠ Čazma i ostvarila je odličan  rezultat; od ukupno 80 bodova imala je 60 te je njezin test poslana na Državnu razinu. Na Županijskom natjecanju Anamarija Kovač osvojila je 11. mjesto. Čestitamo na odličnom uspjehu učenici i mentorici Silviji Hlušička.

Članak napisala: Ivana Haić