OBAVIJEST RODITELJIMA - PREGLED DJECE PRIJE UPISA U 1. RAZRED ZA ŠKOLSKU GODINU 2021./2022.

Autor: Ivana Haić, 5. 3. 2021.

Poštovani roditelji budućih prvašića,

testiranje djece za upis u I. razred u Osnovne škole Velika Pisanica održat će se u periodu od 13. do 16. travnja 2021. godine prema naputcima HZJZ i MZO u terminima prema dolje navedenom rasporedu.

Testiranje djece dviju područnih škola (PŠ Bedenik i PŠ Lasovac) održat će se u prostoru područne škole, a svi ostali (PŠ Babinac i matična škola u Velikoj Pisanici) dolaze u Osnovnu školu Velika Pisanica.

13. 4. 2021. – MATIČNA ŠKOLA + PŠ BABINAC – od 11:00 do 13:00 sati

15. 4. 2021. – PŠ LASOVAC – od 9:30 do 11:30 sati

16. 4. 2021. – PŠ BEDENIK – od 11:30 do 13:00 sati

Testiranje će se provoditi sukladno propisanim mjerama te vas molimo da se svi pridržavaju istih:

• na testiranje ponijeti vlastitu grafitnu (običnu) olovku

• održavati fizičku udaljenost (najmanje 1,5 m)

• pojačati higijenu ruku (dezinfekcija ruku kod ulaska u ustanovu)

• odgoditi dolazak (djece i roditelja) s povišenom tjelesnom temperaturom i/ili respiratornim smetnjama te osoba sa sumnjom na zarazu na COVID-19.

Upravni odjel Bjelovarsko-bilogorske županije obavještava roditelje o terminu procjene psihofizičke spremnosti djeteta u školu putem poziva. Roditelji će na vrijeme dobiti poziv na adresu stanovanja, a najkasnije tjedan dana prije gore navedenog rasporeda.

Roditelj je dužan odvesti dijete stomatologu gdje će dobiti zubnu putovnicu koju će ponijeti na pregled u školsku medicinu.

S obzirom da je u izradi NOVA APLIKACIJA za prijavu termina za pregled u školskoj medicini, roditelji će o načinu prijave biti pravovremeno obaviješteni putem web stranice škole ili će termin dobiti kada dođu s djetetom na procjenu psihofizičke spremnosti u školu.

Za sve dodatne informacije možete nazvati stručnu suradnicu pedagoginju radnim danom od 7:30 do 13:30 sati na broj 098/186-2838.

Predsjednica školskog stručnog povjerenstva za utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta:

Marina Uher, prof.