ŠKOLSKO NATJECANJE IZ MATEMATIKE

Autor: Vlatka Franić Husić, 21. 2. 2021.

U srijedu, 17.veljače 2021. godine u OŠ Velika Pisanica održano je školsko natjecanje iz matematike.

Na natjecanju je sudjelovalo četvero učenika petog i dvoje učenika šestog razreda. Iz 5.a razreda sudjelovali su Sara Faget, Aleksandar Zjačić i Mario Kolarić. Najbolji uspjeh je imala Sara Faget sa ostvarenih 16 bodova. Iz 5.b sudjelovao je Marko Siladić sa ostvarenih 20 bodova. Iz 6.b razreda najviše bodova, 23, ostvario je Leonard Bolšec, a uz njega je sudjelovala i Ana Ćetković. Povjerenstvo je radilo u sastavu Vlatka Franić Husić, Borjana Brdar Fujs i Matija Bačić. Za natjecanje su učenike pripremala mentorice Vlatka Franić Husić i Borjana Brdar Fujs.

Županijsko natjecanje iz matematike održat će se u ČOŠ Josipa Ružičke Končanica.