Međuopćinska smotra LiDraNo 2021.

Autor: Senada Piria, 13. 2. 2021.

Međuopćinska razina smotre LiDraNo održana je 12. veljače 2021. godine. Domaćin Smotre bila je II. osnovna škola Bjelovar, a susret je održan online pomoću aplikacije MS Teams. Učenici naše škole predstavili su se u sve tri kategorije.

Učenici Andreas Grce, Lana Kočiš, Aleksandar Zjačić i Danijel Šikač sudjelovali su u kategoriji literarnog izraza, a mentorice su učiteljice Nataša Saraja i Senada Piria. Učenica drugoga razreda Marija Despetović sudjelovala je u kategoriji pojedinačnog scenskog izraza izvodeći pjesmu „Brza brzina“ autora Ratka Zvrke pod mentorstvom učiteljice Marije Dent. U kategoriji novinarskoga stvaralaštva predstavljao nas je učenik Andreas Grce te se u istoj kategoriji plasirao na županijsku razinu Smotre, a učenik Danijel Šikač predstavljat će nas u kategoriji literarnoga stvaralaštva.  Čestitamo našim učenicima i njihovim mentoricama na sudjelovanju i plasmanu te zanimljivom dramskom, literarnom i novinarskom izričaju.