Odluka o udžbenicima i dodatnim materijalima za šk.g.2020./21.

Autor: Ivana Haić, 13. 7. 2020.

Sukladno članku 10. i članku 16. Zakona o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu i srednju školu OŠ Velika Pisanica objavljuje na svojim mrežnim stranicama Odluke o odabiru udžbenika i dodatnih materijala (popisi udžbenika i dodatnih materijala ) po razredima za školsku godinu 2020./21. U sljedećoj školskoj godini koristit će se stari udžbenici iz pojedinih predmeta, te će se nabaviti novi udžbenici za pojedine razrede u kojima su se mijenjali kurikulumi (6. I 7.razredi). Svi dodatni materijali će se nabavljati novi, a troškove za nabavku dodatnih materijala snosit će općine ( Općina Nova Rača, Općina Šandrovac i Općina Velika Pisanica). Općine neće financirati jedino testove za dodatno vrednovanje znanja učenika koje će početkom godine naručiti učitelji o trošku roditelja. Udžbenici koji će se nabavljati bit će financirani iz državnog proračuna. Prvi dan nastave (7.rujna 2020.godine) svi udžbenici i dodatni materijali čekat će učenike na školskim klupama.

Popis i Odluka o udžbenicima nalazi se u ovom članku na linku ''više''.