Obavijest za učenike i roditelje PŠ Babinac

Autor: Ivana Haić, 5. 5. 2020.

Poštovani učenici i roditelji ,

od 11.svibnja 2020. godine u PŠ Babinac održavat će se nastava za učenike navedene škole (3 učenika 1.-4.razred). Učenicima će nastava započeti u 8.00 sati ujutro te će svaki dan od ponedjeljka do petka imati 4 školska sata. Dakle, nastava će trajati do 11.25 sati. Za učenike je osiguran kuhani gablec koji će se dostaviti u PŠ Babinac oko 9.00 sati i ostaviti učenicima u predvorju škole. Na ulazu u školu bit će sredstvo za dezinfekciju ruku, a svakodnevno će se provoditi čišćenje  i prozračivanje škole. Spremačica će obavljati čišćenje škole nakon što učenici napuste zgradu (poslije 12.00 sati)  i neće dolaziti ujutro sukladno uputama Stožera civilne zašite i Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo jer se ne smije susresti s učenicima i učiteljicom. S učenicima će boraviti isključivo njihova razrednica, a skupina se ne smije miješati s drugim učenicima  i odraslim osobama. Ukoliko po učenike netko dolazi u školu, molimo da ne ulazi u školski prostor. Molimo sve da se pridržavaju navedenih uputa.

Ivana Haić, ravnateljica