Školsko natjecanje iz engleskog jezika

Autor: Silvia Hlušička, 25. 2. 2020.

U četvrtak 23. siječnja 2020. godine u OŠ Velika Pisanica održano je školsko natjecanje iz predmeta engleski jezik. Natjecali su se učenici osmih razreda. Sudjelovalo je troje učenika: Lea Đurišević, Marko Antonio Hadžija i Danijela Šikač.

Učenici Lea Đurišević i Marko Antonio Hadžija imali su jednak broj bodova 32/60. Rezultati natjecanja svih učenika poslani su županijskom povjerenstvu. Plasman na županijsku razinu ovisi o uspjehu ostalih sudionika.

Povjerenstvo je radilo u sastavu Silvia Hlušička, Nikolina Beljan i Valerija Košutić. Županijsko natjecanje iz engleskog jezika održat će se 3.ožujka 2020.godine u OŠ Čazma.

Članak napisala: Silvia Hlušička