Školsko natjecanje iz geografije

Autor: Ivana Haić, 24. 2. 2020.

U  srijedu, 12. veljače 2020. godine u našoj školi održano je školsko natjecanje iz geografije na kojem je sudjelovalo devetero učenika. Najbolje rezultate postigli su učenici Lana Kočiš, 6.razred i  Leon Bolšec, 5.razred. Učenike su za natjecanje pripremale mentorice Maja Car i Ivana Mihalinec Biškup.  Povjerenstvo je radilo u sastavu Maja Car, Marina Malešević,Valerija Košutić. Županijsko natjecanje iz geografije održat će se 18. ožujka 2020. godine u ČOŠ Jana Amosa Komenskog Daruvar, a na navedeno natjecanje pozvana je učenica Lana Kočiš i mentorica Maja Car.

Članak napisala: Ivana Haić