Obilježen Dan oslobođenja Općine Velika Pisanica i akcija Otkos 10

Autor: Ivana Haić, 4. 11. 2019.

Povodom Dana oslobođenja Općine Velika Pisanica koji se održao 31. listopada 2019. godine, Osnovna škola Velika Pisanica raspisala je natječaj za najbolje likovne ostvaraje učenika 1.-4. razreda  te najbolje literarne ostvaraje učenika 5.-8.razreda u formi proze ili poezije. Općina Velika Pisanica nagradila je 3 najbolja rada učenika u svakoj kategoriji. Tema likovnih  radova za učenike razredne nastave bila je Mirisi i okusi  zavičaja, a  za učenike predmetne nastave Zavičaj u srcu.

Dobitnici nagrada za najbolja literarna ostvarenja su:

1. mjesto - Lana Kočiš, 6.a,  s literarnim radom Jedan je zavičaj,  mentorica Slavka Soptija

2. mjesto - Katarina Car, 7.b,  s literarnim radom Moja Bilogora, mentorica Nataša Saraja

3. mjesto - Leonard Bolšec, 5.b,  s literarnim radom Moj zavičaj, mentorica Senada Piria

Dobitnici nagrada za najbolja likovna ostvarenja su:

1.mjesto - Monika Krasnić, 3.razred, mentorica Sanela Gerić, PO Lasovac

2.mjesto -  Vlatka Bajlović, 4.razred, mentor Viktor Breškić, Velika Pisanica

3.mjesto - Barbara Faget, 3.razred, mentorica Sanela Gerić, PO Lasovac

Čestitamo svim dobitnicima i mentorima te se zahvaljujemo svima onima koji su sudjelovali u natječaju. Zahvaljujemo se i Općini Velika Pisanica na nagradama za učenike i mentore te se veselimo budućoj suradnji.

Članak napisala: Ivana Haić