MEĐUOPĆINSKO NATJECANJE-GRADSKI KROS OSNOVNIH ŠKOLA

Autor: Ivan Piria, 24. 10. 2019.

U organizaciji školsko sportskog saveza Bjelovara i pedagoga tjelesne i zdravstvene kulture, 16.10.2019. na terenima IV. OŠ Bjelovar i pomoćnim terenima NK Bjelovar održan je Gradski kros.Na krosu su sudjelovale: I. OŠ Bjelovar (voditelj Matija Novoselec i Ana Futać), II. OŠ Bjelovar (Vladimir Štefun i Robert Milčić), III. OŠ Bjelovar (Branimir Mrazović i Zenon Vidović), IV. OŠ Bjelovar( Romana Skender i Goran Juren), OŠ Rovišće  (Tomislav Flinta)  i  OŠ Velika Pisanica (Biljana Novković).Svi voditelji ujedno su bili i suci na stazi, a kros je održan po ugodnom i oblačnom vremenu.

Na krosu je nastupilo ukupno 149 učenika osnovnih škola (71 djevojčica i 78 dječaka)

5. i 6. razredi (učenice) – 600m Ekipno osvojeno 4. mjesto

4. mjesto Lana Kočiš

10. mjesto Helena Jozukić