Najava štrajka za ponedjeljak, 14. listopada 2019. godine

Autor: Ivana Haić, 11. 10. 2019.

Poštovani roditelji/skrbnici i učenici,

u OŠ Velika Pisanica dana 14. listopada 2019. godine (ponedjeljak) neće biti nastave zbog organiziranog štrajka. Učenici razredne nastave matične škole koji toga dana planiraju ići na izvanučioničku nastavu u Zagreb, realizirat će navedenu izvanučioničku nastavu i učitelji razredne nastave matične škole bit će u pratnji učenika. Ukoliko Vaše dijete dođe u školu, ono će biti zbrinuto i za njega će biti organiziran primjeren oblik odgojno-obrazovnog rada s učenicima. Kontakt osoba u školi koja je zadužena za pružanje odgovarajućih informacija vezanih uz održavanje štrajka je ravnateljica, Ivana Haić. Informacije se pružaju na mail: ured@os-velika-pisanica.skole.hr i na web stranici škole  www.os-velika-pisanica@skole.hr.

U utorak, 15.listopada 2019. godine bit će organizirana redovna nastava.

Hvala na razumijevanju.

Ivana Haić, ravnateljica