Općine financiraju kupnju radnih bilježnica za sve učenike OŠ Velika Pisanica

Autor: Ivana Haić, 18. 7. 2019.

Poštovani roditelji i učenici OŠ Velika Pisanica,

obavještavamo vas da će Općine Velika Pisanica, Šandrovac i Nova Rača financirati kupnju radnih bilježnica, likovnih mapa i kutija za tehničku kulturu te geografskih atlasa za 5. razred (dodatnih materijala) za sve učenike OŠ Velika Pisanica. U tijeku je javni poziv za nabavu dodatnih materijala te će uz udžbenike koje financira MZO učenike prvi nastavni dan 9. rujna 2019. godine na klupama dočekati svi potrebni udžbenici i dodatni radni materijali.

Također vas obavještavamo da će obične bilježnice i školski pribor (olovke, bojice, trokute i sl.) roditelji financirati o svom trošku.

Ivana Haić, ravnateljica