Odluke o odabiru drugih obrazovnih materijala OŠ Velika Pisanica

Autor: Ivana Haić, 15. 7. 2019.

Sukladno ''Zakonu o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu i srednju školu'' OŠ Velika Pisanica  sukladno članku 16. objavljuje Odluku o korištenju komercijalnih drugih obrazovnih materijala (objedinjenu lista odabranih radnih bilježnica, likovnih mapa i kutija za tehničku kulturu) na svojoj web stranici. U ovom članku na linku više  nalazi se popis dodatnih materijala za 1. razred razredne nastave, 5. razred predmetne nastave i STEM područja u 7. razredima.

Aktivi učitelja odabrali su navedene radne materijale, a radni materijali za ostale razrede  (2. razred, 3. razred, 4. razred, 6. razred, 7. razred, 8. razred) nisu se mijenjali te se njihov popis nalazi na linku Školski udžbenici na školskoj web stranici.

Članak napisala: Ivana Haić