Podjela svjedodžbi za učenike OŠ Velika Pisanica

Autor: Ivana Haić, 11. 6. 2019.

8. srpnja 2019. godine (ponedjeljak) u 9:00  – Podjela svjedodžbi za učenike 1.- 7.razreda (organiziran prijevoz učenika)

11. srpnja 2019. godine (četvrtak)  u 9:00 - Podjela svjedodžbi i potpisivanje prijavnica za učenike 8. – ih razreda (nije organiziran prijevoz učenika)

Dopunski rad počinje u utorak, 18. lipnja 2019. godine od 8:00 sati. Molimo sve učenike koji imaju najviše dvije zaključene negativne ocjene da se odazovu na nastavu dopunskog rada.  Za učenike koji polaze dopunski rad nije organiziran prijevoz. Raspored i vremenik dopunskog rada dogovorit ćemo u ponedjeljak, 17. lipnja 2019. godine s učenicima i mentorima.

Želimo svim učenicima i učiteljima uspješan kraj nastavne godine.