Božićna priredba i humanitarna akcija Škole za Afriku

Autor: Ivana Haić, 4. 12. 2018.

Osnovna škola Velika Pisanica i Općina Velika Pisanica u suradnji sa Zakladom Zamah organiziraju projekt Škole za Afriku. U sklopu navedenog bit će organizirana Božićna priredba i humanitarna akciju Škole za Afriku koja će se održati 14. prosinca 2018. (petak) u 11.30 sati u Društvenom domu u Velikoj Pisanici. Učenici, učitelji i predstavnici Udruge žena Velika Pisanica organiziranom prodajom kolača i aukcijom grafičkih slika planiraju sakupiti novčana sredstva za afričke škole. Cilj akcije je osigurati izgradnju škola i školskih igrališta, pristup pitkoj vodi i opremanje učionica djeci u Africi.

Voditelj programa je Dražen Kocijan Kocka.

Stoga Vas pozivamo da se odazovete navedenoj humanitarnoj akciji i božićnoj priredbi te u ovo predblagdansko vrijeme pomognete novčanim prilogom učenicima u Africi.

"Obrazovanje je najmoćnije oružje koje možete koristiti da promijenite svijet". Nelson Mandela