Naši čitači "pomeli" konkurenciju

Autor: Nataša Saraja, 31. 10. 2018.

Naši su učenici i ove godine ostvarili odlične rezultate na gradskoj razini natjecanja Čitanje naglas koje je održano u Gradskoj knjižnici „Mato Lovrak“ u Grubišnom Polju 26. listopada. Učenici su se natjecali u dvije kategorije, mlađoj u kojoj su nas predstavljali Borna Kočiš, 4.  razred te Lana Kočiš, 5. razred. U starijoj kategoriji predstavljali su nas Katarina Car, 6.razred i Filip Perdedaj, 8. razred. Naši su učenici „pomeli“ konkurenciju u starijoj kategoriji. Naime, Katarina je bila prva, a Filip drugi te će biti naši predstavnici na Županijskom natjecanju u Bjelovarskom kazalištu 8. studenog. Učenike su pripremale učiteljice Hrvatskog jezika Nataša Saraja i Slavka Soptija.

Članak napisala: Nataša Saraja