Uspješno završen tečaj engleskoga jezika

Autor: Ivana Haić, 29. 10. 2018.

U organizaciji Odjela za humanitarnu djelatnost Udruge dragovoljaca i veterana Domovinskog rata RH, Udruge dragovoljaca i veterana – Klub OTKOS 10 iz Velike Pisanice, Općine Velika Pisanica i Udruge dragovoljaca i veterana Domovinskog rata BBŽ za učenike OŠ Velika Pisanica i OŠ Mate Lovraka Veliki Grđevac završio je tečaj engleskoga jezika. Tečaj je trajao godinu dana te je započeo u OŠ Velika Pisanica, a završio u OŠ Mate Lovraka Veliki Grđevac u kojoj je bila i svečana podjela diploma. Tečaj je položilo 11 učenika predmetne nastave naše škole čiji roditelji imaju status branitelja te su u petak, 26. listopada 2018. godine u OŠ Mate Lovraka Veliki Grđevac svečano dodijeljene diplome polaznicima. Polaznike tečaja educirala je profesorica engleskoga jezika Ivanka Čuić iz Bjelovara. Zahvaljujemo se u ime učenika i roditelja  na provođenju  i donaciji navedenoga tečaja.

Članak napisala: Ivana Haić