Ekskurzija učenika 7. I 8. razreda

Autor: Ivan Piria, 10. 7. 2018.

19 učenika 7-ih i 8-ih razreda naše škole sretno se vratilo s četverodnevne ekskurzije, na kojoj su bili od 21. do 24. lipnja u pratnji učitelja  Ivana Pirie i Anite Res. Putem prema odredištu upoznali su prirodne ljepote Nacionalnog parka Krka. Smješteni su bili u Resortu Eklata Medena u Segetu Donjem kraj Trogira. Zahvaljujući animatorima, dani i večeri su bili ispunjeni raznim aktivnostima, bez obzira na vremenske uvjete. Uživali smo u plivanju, vožnji kajacima te igrama u moru, a kad je bilo prehladno za kupanje, na raspolaganju su bili brojni sportski tereni. Učenici su igrali nogomet, vozili se na biciklima, gađali lukom i strijelom,…Izlet brodom će svima ostati u lijepom sjećanju. Obišli smo otoke Šoltu, Drvenik Veli i Čiovo. Priroda je bila prekrasna, a more čisto. Najzabavnija je bila skakaonica na brodu, kada smo se zaustavili uz obalu otoka Drvenika.Posljednji dan razgledali smo znamenitosti grada Splita u pratnji lokalnog vodiča. Kući smo se vratili kasno, ali puni lijepih utisaka. Stekla su se i nova prijateljstva, jer su s nama putovali i učenici sa svojom učiteljicom iz Martinske Vesi kod Siska.Učenici su se tijekom cijelog putovanja ponašali kulturno i odgovorno, što je pohvalila i voditeljica Lidija iz putničke agencije. Ponosni smo na njih i sretni što svi možemo ponijeti samo lijepe uspomene s ovog divnog putovanja.

Napisala: Anita Res