Ministarstvo znanosti i obrazovanja financiralo nabavu nove informatičke opreme

Autor: Ivana Haić, 23. 2. 2018.

Temeljem Odluke o financiranju nabave informatičke opreme za 213 osnovnih škola u okviru Cjelovite kurikularne reforme za rani predškolski, osnovnoškolski i srednjoškolski odgoj i obrazovanje i uvođenja informatike kao obaveznog predmeta u školskoj godini 2018./2019. u V. i VI. razredu osnovne škole Osnovnoj školi  Velika Pisanica odobrena su sredstva od 45.000,00 kn. Škola je provela postupak jednostavne nabave te je nabavljeno: 13 novih računala, projektor za učionicu informatike, printer za učionicu informatike te skener. Ukupna vrijednost nabavljene opreme iznosi: 46.962,65 kn.

Zahvaljujemo se Ministarstvu znanosti i obrazovanja na doniranim sredstvima kojima je škola nabavila novu opremu te učitelju informatike Ivanu Piriji koji je opremu postavio u informatički kabinet.

Ove školske godine naša je škola nabavila 13 novih računala i 16 polovnih računala (zahvaljujući donaciji Erste bank d.d. i Fine).

Članak napisala: Ivana Haić