Izvanučionička nastava u Bjelovaru

Autor: Ivana Haić, 20. 12. 2017.

U srijedu, 13.12.2017. godine učenici predmetne nastave OŠ Velika Pisanica (101 učenik) u pratnji sa svojim učiteljima i razrednicima posjetili su Bjelovar te pogledali igrani film ''Čudo'' u Kulturnom i multimedijskom centru Bjelovar. Učenici su posjetili i  klizalište, sudjelovati u školi klizanja te Božićni sajam na Korzu. Film ''Čudo'' režirao je Stephen Chbosky, a u filmu glume Julia RobertsOwen WilsonJacob Tremblay.

SADRŽAJ FILMA:

August je desetogodišnji dječak koji mora živjeti s teškim genetskim poremećajem zbog kojeg od rođenja ima unakaženo lice i glavu. Nakon 28 operacija zbog kojih nikad nije mogao normalno pohađati školu, s deset godina ga roditelji ipak upisuju u peti razred osnovne škole Beecher.  Auggie u školu kreće s puno straha i nevjerice i boji se kako će svakodnevno biti izložen pogledima, zgražanju i komentarima svojih školskih prijatelja.

Izvor: www.blitz-cinestar.h