Nagrađeni učenici povodom Dana oslobođenja Općine Velika Pisanica i akcije ''Otkos 10''

Autor: Ivana Haić, 6. 11. 2017.

Povodom Dana oslobođenja Općine Velika Pisanica koji se održao 31. listopada 2017. godine, Općina Velika Pisanica raspisala je natječaj za najbolje likovne ostvaraje učenika 1.-4. razreda  te najbolje literarne ostvaraje učenika 5.-8.razreda u formi proze ili poezije. Općina Velika Pisanica nagradila je 3 najbolja rada učenika u svakoj kategoriji. Tema likovnih radova za učenike razredne nastave je ''Ljepota zavičaja'', a za učenike predmetne nastave  5. i 6. razreda  ''Mila si nam ti jedina'' te za učenike 7. i 8.-og razreda ''S poštena lica teče pošten znoj'' ili ''Jesmo li zahvalni?''. Povjerenstvo u sastavu (Nataša Saraja, učiteljica hrvatskoga jezika, Slavka Soptija, učiteljica hrvatskoga jezika i knjižničarka te Mateja Ištok, učiteljica hrvatskoga jezika) odabralo je najbolje radove iz kategorije literarnih radova, a povjerenstvo u sastavu Anita Res, učiteljica likovne kulture, Marijana Špajgl, učiteljica razredne nastave i Ivana Čer, učiteljica razredne nastave iz kategorije likovnih radova. Dobitnici nagrada za likovna ostvarenja su:

1. mjesto Karla Dinković, učenica 2. razreda OŠ Velika Pisanica, mentor učitelj Viktor Breškić
2. mjesto Sebastijan Stojčević, učenik 4. razreda Područne škole Lasovac, mentorica učiteljica Sanela Gerić
3. mjesto Magdalena Markaj, učenica 3. razreda Područne škole Bedenik, mentorica učiteljica Danijela Dašek.

Dobitnici nagrada za najbolja literarna ostvarenja su:
1. mjesto Valentina Cocut, učenica 5.b razreda OŠ Velika Pisanica s radom naziva „Najljepšoj domovini“, mentorica učiteljica Slavica Soptija
2. mjesto Antonia Čuljak, učenica 7.b OŠ Velika Pisanica, s radom naziva „S poštenog lica teče pošten znoj“, mentorica učiteljica Nataša Saraja
3. Stella Križan, učenica 6.a razreda OŠ Velika Pisanica, s radom naziva „Domovina“, mentorica učiteljica Nataša Saraja

Čestitamo svim dobitnicima i mentorima te se zahvaljujemo svima onima koji su sudjelovali u natječaju. Veliko hvala i Općini Velika Pisanica na stalnoj suradnji i nagradama koje je osigurala za sve nagrađene.