Započeo tečaj engleskoga jezika

Autor: Ivana Haić, 12. 10. 2017.

U organizaciji Odjela za humanitarnu djelatnost Udruge dragovoljaca i veterana Domovinskog rata RH, Udruge dragovoljaca i veterana – Klub OTKOS 10 iz Velike Pisanice te Općine Velika Pisanica u OŠ Velika Pisanica započeo je tečaj engleskoga jezika za učenike predmetne nastave. Tečaj će se za 11 učenika naše škole čiji roditelji imaju status branitelja, ali i učenike iz OŠ Mate Lovraka Veliki Grđevac, odvijati ponedjeljkom u trajanju 2 školska sata (16:00 – 17:30). Polaznike tečaja će educirati profesorica engleskoga jezika Ivanka Čuić iz Bjelovara. Želimo svim sudionicima tečaja uspješan rad te se zahvaljujemo u ime učenika i roditelja  na organizaciji i donaciji navedenoga tečaja.