Natječaj povodom Dana oslobođenja Općine Velika Pisanica

Autor: Ivana Haić, 10. 10. 2017.

Povodom Dana oslobođenja Općine Velika Pisanica koji će se održati 31. listopada 2017. godine (utorak), Općina Velika Pisanica raspisuje natječaj za najbolje likovne ostvaraje učenika 1.- 4. razreda  te najbolje literarne ostvaraje učenika 5. -8.razreda u formi proze ili poezije. Nagradit će se 3 najbolja rada učenika u svakoj kategoriji. Tema likovnih  radova za učenike razredne nastave je ''Ljepota zavičaja'', a  za učenike predmetne nastave  5. i 6. razreda  ''Mila si nam ti jedina'' te za učenike 7. i 8.-og razreda ''S poštena lica teče pošten znoj'' ili ''Jesmo li zahvalni?''. Molimo učenike da se uključe u natječaj te da svoje najbolje radove predaju učiteljicama hrvatskoga jezika (predmetna nastava) te učiteljima razredne nastave (razredna nastava) do 26. listopada 2017. godine. Povjerenstvo u sastavu (Nataša Saraja, učiteljica hrvatskoga jezika, Slavka Soptija, učiteljica hrvatskoga jezika i knjižničarka  te  Mateja Ištok, učiteljica hrvatskoga jezika)  odabrat će najbolje radove iz kategorije literarnih radova, a povjerenstvo u sastavu Anita Res, učiteljica likovne kulture, Marijana Špajgl, učiteljica razredne nastave i Ivana Čer, učiteljica razredne nastave iz kategorije likovnih radova. Najbolje literarne radove pročitat će nagrađeni učenici na Danu oslobođenja općine na kojemu će nazočiti sa svojim mentorima. Nagradu za najbolje likovne radove preuzet će učenici razredne nastave također na Danu oslobođenja općine sa svojim mentorima.