Darovi Zaklade Zamah oduševili učenike

Autor: Ivana Haić, 20. 2. 2017.

Naša škola sudjeluje u  projektu „Stvaranje filantropske kulture u Hrvatskoj“. Projekt je sufinanciran iz EU programa IPA 2012 i od strane Ureda za udruge Vlade RH, a u projektu smo radili s Regionalnom zakladom za lokalni razvoj Zamah. U sklopu projekta proveli smo akciju uređenja školskog jezerca i postavljanje dva hotela za kukce. Naša je škola provedbom akcije postala jedan o kandidata za certifikat „Škola filantrop“ koji će se u ožujku 2017. dodijeliti u sklopu projekta „Stvaranje filantropske kulture u Hrvatskoj''.

Prošli su tjedan u našu školu stigle majice, platnene vrećice i bedževi koji su se svidjeli učenicima. Zahvaljujemo se Zakladi Zamah na dobivenim darovima. Ovim projektom želimo potaknuti učenike na volontiranje, aktivno sudjelovanje u lokalnoj zajednici, pomaganje i angažiranje oko problema koje zajednički pokušavamo riješiti.

Članak napisala: Ivana Gregorić