Međuopćinski LiDraNo u OŠ Rovišće

Autor: Ivana Haić, 2. 2. 2017.

Na Međuopćinskoj smotri LiDraNo održanoj 27.siječnja 2017. godine  u OŠ Rovišće sudjelovali su u dramsko scenskom izričaju učenici razredne nastave (2.razred) OŠ Velika Pisanica. Učenike razredne nastave pripremala je mentorica Marija Dent, a učenici su izveli lutkarsku predstavu Maca Papučarica. Povjerenstvo je pohvalilo izvedbu naših učenika, a posebno su im se svidjeli: tema, scenska rješenja i  kostimi učenika. Učenici predmetne nastave (4 učenika) sudjelovali su u literarnom izričaju, a njihove radove za sudjelovanje na Međuopćinskoj smotri LiDraNo  odabralo je povjerenstvo u sastavu Marija Dent, učiteljica razredne nastave, Nataša Saraja, učiteljica hrvatskoga jezika,   Slavica Soptija, učiteljica hrvatskoga jezika i knižničarka. Čestitamo našim učenicima i njihovim mentorima na sudjelovanju.

Članak napisala: Ivana Gregorić