Humanitarna akcija za pomoć teško oboljelom Zvonimiru Filipoviću

Autor: Ivan Piria, 8. 11. 2016.

Poštovani učenici i djelatnici Osnovne škole  Velika Pisanica,na prijedlog Vijeća učenika naše škole,  pozivamo vas da se pridružite humanitarnoj akciji prikupljanja novčanih sredstava za pomoć našem teško oboljelom mještaninu Zvonimiru Filipoviću. Zvonimir se po završetku fakulteta zaposlio u OS Pušća kao profesor hrvatskoga jezika  gdje je svojom neposrednošću i ljudskom toplinom stekao naklonost svih djelatnika kao što je činio i u našoj sredini u kojoj je bio aktivan član nogometnog kluba Bilo. U 27. godini obolio je od Iisterijskog rombencefalitisa (listerijska upala moždanog debla) pri čemu su se formirali moždani apscesi. Preživio je s težim posljedicama [tetrapareza, disfagija, nemogućnost verbalne komunikacije, divergenti strabizam). Zbog svega navedenog čeka ga dugotrajan oporavak. Apeliramo na vas da sukladno svojim financijskim mogućnostima sudjelujete u humanitarnoj akciji te donirate novčana sredstva. U suradnji sa svojim razrednicima na satu razrednika porazgovarajte o ovoj akciji, sakupite novac, a Vijeće učenika će izvršiti uplatu sakupljenog novca putem uplatnice. Molimo razrednike da sakupljeni novac  predaju u tajništvo.

Članak napisala: Ivana Gregorić