Natjecanje "Čitanje naglas"

Autor: Ivan Piria, 3. 11. 2016.

26. listopada 2016. održano je natjecanje u čitanju naglas ( gradska razina) organizator kojega je Dječji odjel Narodne knjižnice „Petar Preradović“ Bjelovar gdje je natjecanje i održano. Na natjecanju  sudjelovali su i učenici naše škole na 1. razini ( 3.-5. razred : Katarina Car, učenica 4.razreda-mentorica Marijana Špajgl) i na 2.razini (6.-8. razred : Filip Perdedaj, učenik 6.razreda- mentorica Slavka Soptija  i Roberto Rakijaš, učenik 7 razreda- mentorica Nataša Saraja ). Učenik Filip Perdedaj  čitao je ulomak iz knjige Mire Gavrana- Kako je tata osvojio mamu. Učenik je pobijedio u svojoj kategoriji te je sa svojom mentoricom Slavkom Soptija upućen na županijsku razinu natjecanja koja će se održati 4. 11. 2016. godine od 13-13:45 u Bjelovarskom kazalištu gdje će biti proglašeni pobjednici koji će 17.i 18. studenog  zastupati našu županiju na nacionalnoj razini natjecanja u Sisku.

Izvješće priredila učiteljica Slavka Soptija