GRADSKI KROS OSNOVNIH ŠKOLA

Autor: Ivan Piria, 18. 10. 2016.

U organizaciji II. osnovne škole Bjelovar i Udruge kineziologa grada Bjelovara održan  je gradski kros za osnovne i srednje škole. Na krosu su sudjelovale: I. OŠ Bjelovar (voditelj Saša Čurčić), II. OŠ Bjelovar ( Vladimir Štefun i Robert Milčić), III. OŠ Bjelovar ( Branimir Mrazović i Zenon Vidović), IV. OŠ Bjelovar (Goran Juren), OŠ Velika Pisanica (Biljana Novković), OŠ Rovišće (Tomislav Flinta) .Svi voditelji su ujedno bili i suci na stazi.OŠ Velika Pisanica (ŠSD Bilogorac) je sudjelovala u disciplini učenica 5.razreda. Učenice Dora Poljan, Lea Lebinac i Tara Milović  osvojile su treće mjesto ekipno i diplomu za školu.Učenice 7. razreda Ivana Maljevac, Vana Ćetković i Veronika Pecolaj osvojile su ekipno drugo mjesto. Učenica Ivana Maljevac pojedinačno je osvojila prvo mjesto.Učenici 5. razreda Luka Stojčević, Leonardo Lleshdedaj, Gabrijel Vužar i Ivan Fretalj osvojili su prvo mjesto ekipno i pehar za našu školu.Učenici 6. razreda Leon Bičaj, Valent Dedaj i Marko Pecolaj osvojili su četvrto mjesto.Učenici 7. razreda Antonio Radelić, Dominik Bučaj i Mateo Solić osvojili su drugo mjesto. Učenik Antonio Radelić pojedinačno je osvojio treće mjesto.

Čestitke našim natjecateljima i sportski pozdrav!

Voditeljica ŠSD-a: Biljana Novković