Donacija Općine Velika Pisanica

Autor: Ivan Piria, 19. 10. 2015.

Općina Velika Pisanica donirala je OŠ Velika Pisanica 2 računala vrijednosti 9.364,00 kn. Računala imaju LCD ekrane 22“ te se nalaze u 2 učionice razredne nastave. Do kraja 1.polugodišta očekujemo i donaciju 1 projektora. Naime, u sklopu projekta ''Opremanje OŠ Velika Pisanica obrazovnom opremom'' Općina Velika Pisanica obvezala se da će pomoći osnovnoj školi u opremanju učionica informatičkom opremom.  Od rujna 2015. godine OŠ Velika Pisanica prešla je na e-Dnevnike u razrednoj nastavi matične škole. Zahvaljujući donaciji naše općine  te donaciji Minpa (1 prijenosno računalo) iz 2015. godine i RTL pomaže djeci (1 prijenosno računalo) iz 2012.godine, kao i postavljenoj lan mreži uz pomoć učitelja Ivana Pirije i domara Stjepana Dinjara, započeli smo rad u sustavu e-Dnevnika.

Članak napisala: Ivana Gregorić